Witamy na stronie FRIZPOL.pl . Na naszej stronie znajdziecie Państwo najszerszą ofertę na witryny do lodów, witryny cukiernicze, automaty do lodów, automaty do bitej śmietany, pasteryzatory, dojrzewalniki, frezery, hartowniki, szafy mrożące, szafy chłodzące, granitory, wyposażenie dodatkowe takie jak podajniki do wafli, stojaki, gałkownice, smary do maszyn i wiele innych. Posiadamy w ofercie również komponenty do produkcji granity oraz mrożonego jogurtu.

Do gorącej czekolady

SPM Lola

Włoska czekoladziarka marki SPM model Lola ze zbiornikiem o pojemności 3 litrów. Urządzenie posiada bardzo łatwy w demontażu zawór spustowy oraz zdejmowany zbiornik który można schować na noc do lodówki (już nigdy nie będziesz musiał wyrzucać produktu). Zbiornik na czekoladę wykonany jest z wytrzymałego, przeźroczystego poliwęglanu, a jego dno zrobione jest ze stali nierdzewnej. Dzięki stale pracującemu mieszadłu gotowy produkt zachowuje jednolitą konsystencję. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.


SPM Nina Hot&Cold

Granitor włoskiej marki SPM, model Nina hot&cold dostepny w wersji 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 2l/zbiornik, chłodzony powietrzem. W zależności od liczby zbiorników pracuje w dwóch konfiguracjach: 1 hot + 1 cold oraz 1 hot + 2 cold. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli przygotować: granitę, mrożone: kawy, jogurty i kremy ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem elektronicznym.


SPM Nina Hot

Włoska czekoladziarka marki SPM model Nina Hot ze zbiornikiem o pojemności 2 litrów. Urządzenie posiada bardzo łatwy w demontażu zawór spustowy. Zbiornik na czekoladę wykonany jest z wytrzymałego, przeźroczystego poliwęglanu. Dzięki stale pracującemu mieszadłu gotowy produkt zachowuje jednolitą konsystencję. Jej małe rozmiary sprawiają, że zmieści się nawet w najmniejszych pomieszczeniach