Witamy na stronie FRIZPOL.pl . Na naszej stronie znajdziecie Państwo najszerszą ofertę na witryny do lodów, witryny cukiernicze, automaty do lodów, automaty do bitej śmietany, pasteryzatory, dojrzewalniki, frezery, hartowniki, szafy mrożące, szafy chłodzące, granitory, wyposażenie dodatkowe takie jak podajniki do wafli, stojaki, gałkownice, smary do maszyn i wiele innych. Posiadamy w ofercie również komponenty do produkcji granity oraz mrożonego jogurtu.

Granitory

SPM I-PRO Luce

Granitor włoskiej marki SPM, model I-PRO Luce z podświetlanym panelem frontowym – dostępny w wersji 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 11l/zbiornik, chłodzony powietrzem. Zbiorniki I-TANK o podwójnej ściance zapewniające doskonałą izolację termiczną ( na zbiorniku nigdy nie osadza się wilgoć ) w znacznym stopniu obniżają zużycie energii elektrycznej. Jest to urządzenie dwu-funkcyjne, które może pracować jako granitor lub schładzacz do napoi ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem mechanicznym, podświetlane zbiorniki ( diody LED). Maszyna idealnie nadaje się do przygotowywania granity, sorbetu lub koktajli.


SPM I-Pro

Granitor włoskiej marki SPM model I-PRO dostepny w wersji 1-, 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 11l/zbiornik, chłodzony powietrzem lub wodą. Zbiorniki z podwójną ścianką I-TANK o doskonałej izolacji termicznej ( na zbiorniku nigdy nie osadza się wilgoć ) w znacznym stopniu obniżającym zużycie energii elektrycznej. Jest to urządzenie dwu-funkcyjne, które może pracować jako granitor lub schładzacz do napoi ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem mechanicznym lub elektronicznym ( panel dotykowy), podświetlane zbiorniki ( diody LED). Maszyna idealnie nadaje się do przygotowywania granity, sorbetu lub koktajli.


SPM GT Touch

Wielofunkcyjna maszyna włoskiej marki SPM model GT Touch 1- lub 2-zbiornikowa o pojemności 6l/zbiornik, chłodzona powietrzem. Urządzenie może pracować jako maszyna do lodów soft, maszyna do mrożonego jogurtu, granity, sorbetu lub koktajli ( niezależna praca każdego zbiornika z osobna), sterowanie elektroniczne ( panel dotykowy ).


SPM Frosty

Granitor włoskiej marki SPM model Frosty dostępny w wersji 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 12l/zbiornik, chłodzony powietrzem. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli przygotować: granitę, mrożone: kawy, jogurty i kremy ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem mechanicznym oraz podświetlanymi zbiornikami.


SPM Sorby

Granitor włoskiej marki SPM model Sorby dostepny w wersji 1-, 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 10l/zbiornik, chłodzony powietrzem. Jest to urządzenie dwu-funkcyjne, które może pracować jako granitor lub schładzacz do napoi ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem mechanicznym. Maszyna idealnie nadaje się do przygotowywania granity, sorbetu lub koktajli.


SPM SP

Granitor włoskiej marki SPM model SP dostepny w wersji 1-, 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 5l/zbiornik, chłodzony powietrzem. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli przygotować: granitę, mrożone: kawy, jogurty i kremy ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem mechanicznym. Możliwość zamówienia zbiornika I-TANK – z podwójną ścianką, która zapewnia doskonałą izolację termiczną ( na zbiorniku nigdy nie osadza się wilgoć ) w znacznym stopniu obniżającą zużycie energii elektrycznej.


SPM Nina

Granitor włoskiej marki SPM model Nina dostepny w wersji 1-, 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 2l/zbiornik, chłodzony powietrzem. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, pozwalające przygotować: granitę, mrożone: kawy, jogurty i kremy ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem elektronicznym.