Witamy na stronie FRIZPOL.pl . Na naszej stronie znajdziecie Państwo najszerszą ofertę na witryny do lodów, witryny cukiernicze, automaty do lodów, automaty do bitej śmietany, pasteryzatory, dojrzewalniki, frezery, hartowniki, szafy mrożące, szafy chłodzące, granitory, wyposażenie dodatkowe takie jak podajniki do wafli, stojaki, gałkownice, smary do maszyn i wiele innych. Posiadamy w ofercie również komponenty do produkcji granity oraz mrożonego jogurtu.

Dolce Vita Classic

Dolce Vita 10 Classic

Włoski konserwator do lodów Dolce Vita 10 Classic o pojemności 10 kuwet (∅=20, h=25 cm) z miejscem na przechowywanie 10 kuwet zapasowych. Witryna wyposażona w kółka, bardzo prosta w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Mrożenie statyczne z wewnętrznym nawiewem powietrza (w każdym miejscu wewnątrz konserwatora jest taka sama temperatura).


Dolce Vita 6 Classic

Włoski konserwator do lodów Dolce Vita 6 Classic o pojemności 6 kuwet (∅=20, h=25 cm) z miejscem na przechowywanie 6 kuwet zapasowych. Witryna wyposażona w kółka, bardzo prosta w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Mrożenie statyczne z wewnętrznym nawiewem powietrza (w każdym miejscu wewnątrz konserwatora jest taka sama temperatura).


Dolce Vita 4 Classic

Włoski konserwator do lodów Dolce Vita 4 Classic o pojemności 4 kuwet (∅=20, h=25 cm) z miejscem na przechowywanie 4 kuwet zapasowych. Witryna wyposażona w kółka, bardzo prosta w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Mrożenie statyczne.