Witamy na stronie FRIZPOL.pl . Na naszej stronie znajdziecie Państwo najszerszą ofertę na witryny do lodów, witryny cukiernicze, automaty do lodów, automaty do bitej śmietany, pasteryzatory, dojrzewalniki, frezery, hartowniki, szafy mrożące, szafy chłodzące, granitory, wyposażenie dodatkowe takie jak podajniki do wafli, stojaki, gałkownice, smary do maszyn i wiele innych. Posiadamy w ofercie również komponenty do produkcji granity oraz mrożonego jogurtu.

Witryny

Dolce Vita 2 Classic

  Włoski konserwator do lodów Dolce Vita 2 Classic o pojemności 2 kuwet (∅=20, h=25 cm) z miejscem na przechowywanie 2 kuwet zapasowych. Witryna wyposażona w kółka, bardzo prosta w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Mrożenie statyczne. Wyposażenie opcjonalne: – osłona przednia z plexi – oświetlenie LED – myjka do gałkownicy. DANE Pojemność 2 kuwety […]


ORION KT24

  Witryna włoskiej marki ORION model KT24 dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Moduły: liniowy i narożny w dwóch wysokościach: 116 i 135cm. Dla wersji liniowej dostępne 3 opcje pojemności: 12, 18 i 24 kuwety (36×16,5cm). Przednia szyba – podwójna, hartowana otwierana do dołu. Oświetlenie LED w standardzie.


ORION 365

  Witryna włoskiej marki ORION model 365 dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Dostępne moduły: liniowym i narożny w dwóch wysokościach: 125 i 141cm. Hydrauliczne podnoszenie szyby – podwójnej, hartowanej. Dla wersji liniowej dostępne 3 opcje pojemności: 12, 18 i 24 kuwety (36×16,5cm). Oświetlenie LED w standardzie.


ORION KATE

  Witryna włoskiej marki ORION model KATE dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Szyba frontowa – pojedyncza, hartowana, otwierana do dołu. Opcjonalnie oświetlenie LED.


ORION ITALIANA

  Witryna włoskiej marki ORION model ITALIANA dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Dostępne moduły: liniowy oraz narożny. Otwieranie do dołu przedniej szyby – podwójnej, hartowanej. Opcjonalnie oświetlenie LED


ORION KOREIA

  Witryna włoskiej marki ORION model KOREIA dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Dostępne moduły: liniowy i narożny w dwóch wysokościach: 132 i 145cm. Posiada hydrauliczne podnoszenie szyby – podwójnej, hartowanej. Opcjonalnie oświetlenie LED.


ORION TECNICA

  Witryna włoskiej marki ORION model TECNICA dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Dostępne moduły: liniowy oraz narożny. Szyba frontowa podwójna, hartowana, otwierana do dołu. Opcjonalnie oświetlenie LED.


ORION EVO

Witryna włoskiej marki ORION model EVO dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Hydrauliczne podnoszenie szyby frontowej – pojedynczej, hartowanej. Opcjonalnie oświetlenie LED.


ORION ICE 3

    Witryna do lodów włoskiej marki ORION model ICE 3 dostępna w różnych wersjach w zależności od potrzeb. Dwie pojemności: 12 oraz 18 kuwet (36×16,5cm). Zaokrąglona, hartowana szyba przednia otwierana do dołu. Tylne zamknięcie z przesuwanymi drzwiami plexi. Oświetlenie LED na górze.


ORION LA ROSSA

Witryna do lodów włoskiej marki ORION model La Rossa dostępna w wielu wersjach w zależności od potrzeb. Moduły: liniowy i narożny; w trzech wysokościach: 86, 116 oraz 136cm. Hydrauliczne podnoszenie szyby frontowej – podwójnej, hartowanej. Opcjonalnie oświetlenie LED.