Witamy na stronie FRIZPOL.pl . Na naszej stronie znajdziecie Państwo najszerszą ofertę na witryny do lodów, witryny cukiernicze, automaty do lodów, automaty do bitej śmietany, pasteryzatory, dojrzewalniki, frezery, hartowniki, szafy mrożące, szafy chłodzące, granitory, wyposażenie dodatkowe takie jak podajniki do wafli, stojaki, gałkownice, smary do maszyn i wiele innych. Posiadamy w ofercie również komponenty do produkcji granity oraz mrożonego jogurtu.

Do mrożonego jogurtu

SPM GT Touch

Wielofunkcyjna maszyna włoskiej marki SPM model GT Touch 1- lub 2-zbiornikowa o pojemności 6l/zbiornik, chłodzona powietrzem. Urządzenie może pracować jako maszyna do lodów soft, maszyna do mrożonego jogurtu, granity, sorbetu lub koktajli ( niezależna praca każdego zbiornika z osobna), sterowanie elektroniczne ( panel dotykowy ).


SPM SP

Granitor włoskiej marki SPM model SP dostepny w wersji 1-, 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 5l/zbiornik, chłodzony powietrzem. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli przygotować: granitę, mrożone: kawy, jogurty i kremy ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem mechanicznym. Możliwość zamówienia zbiornika I-TANK – z podwójną ścianką, która zapewnia doskonałą izolację termiczną ( na zbiorniku nigdy nie osadza się wilgoć ) w znacznym stopniu obniżającą zużycie energii elektrycznej.


SPM Nina Hot&Cold

Granitor włoskiej marki SPM, model Nina hot&cold dostepny w wersji 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 2l/zbiornik, chłodzony powietrzem. W zależności od liczby zbiorników pracuje w dwóch konfiguracjach: 1 hot + 1 cold oraz 1 hot + 2 cold. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, które pozwoli przygotować: granitę, mrożone: kawy, jogurty i kremy ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem elektronicznym.


SPM Nina

Granitor włoskiej marki SPM model Nina dostepny w wersji 1-, 2- oraz 3-zbiornikowej o pojemności 2l/zbiornik, chłodzony powietrzem. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, pozwalające przygotować: granitę, mrożone: kawy, jogurty i kremy ( niezależna praca każdego zbiornika). Dostępne wersje ze sterowaniem elektronicznym.